عملکرد هیات امنا از دوره اول تا دوره چهارم

هیات امنا شهرک امیرکبیر از ابتدای دوره اول تا کنون ( دوره چهارم ) با تشکیل جلسات کاری متعدد به بحث و بررسی مسائل و مشکلات شهرک پرداخت ضمن تصمیم گیری و ارائه راه حل های کارشناسی اقدام به پیگیری امور نموده است.

1-    پیگیری اسناد مالکیت

پیگیریهای مستمر و تشکیل جلسات متعدد کاری با شورای شهر ، شهرداری اصفهان ، مدریت ساماندهی مشاغل شهری و همت مسئولین وقت ساماندهی سبب گردید تا پس از چندین سال صنعتگران شهرک موفق به دریافت اسناد خود شوند.

2-    پیگیری صدور اسناد

روان سازی در فرآیند صدور اسناد و حل موارد اختلافی همچون دیرکرد برخی از واحد ها ، نحوه محاسبه متراژ پلکان و سازه های فلزی و ... از جمله فعالیت های انجام شده می باشد.

3-    پیگیری رفع اشکالات فنی ساختمان های معیوب

در این مورد ضمن پیگیری قضائی ابتدا موارد بلوکهای 17 و 18 تامین دلیل گردیده جلسات متعددی با مسئولین ساماندهی در خصوص رفع عیب واحدها برقرار گردید که تاکنون بجز چند مورد در بلوک 13 و 17 نسبت به سایر موارد اقدامی انجام نگرفته است.

4-    پیگیری ساخت مکانهای عمومی

با استقرار ایستگاه آتش نشانی در شهرک و آماده شدن نقشه مکانهای عمومی همچون مسجد ، درمانگاه ، ورزشگاه و ... انتظار می رود در آینده نزدیک شاهد اجراو ایجاد فضاهای مذکور باشیم.

5-    پیگیری آب شرب شهرک

با تلاشهای انجام گرفته شبکه آب رسانی شهرک تکمیل گردیده و در حال حاضر امکان استفاده از آب شرب نصفیه شده برای تمامی واحدهای مستفر در شهرک فراهم می باشد.

6-     پیگیری شبکه گازرسانی

پیگیریهای به عمل آمده سبب گردید تا علاوه بر برخورداری شهرک از شبکه گاز مطلوب ، امکان داشتن انشعاب مستقل برای هر واحد صنعتی فراهم شود. علاوه بر این با تلاش بسیار ایستگاه افزایش فشار در ورودی بولوارعطا الملک تجهیز و راه اندازی گردید
7- فراگیر نمودن بیمه در شهرک
رایزنی های انجام شده با سازمان تامین اجتماعی و اطلاع رسانی در زمینه مزایای مختلف استفاده از بیمه به به کارفرمایان ، باعث گردید گستره استفاده از بیمه تامین اجتماعی ، تکمیل درمان ، مسئولیت مدنی کارفرما ، بیمه حوادث عمر و پس انداز در بین صنعتگران افزایش یابد.
8- پیگیری کسب مجوز برق صنعتی
در این راستا ضمن پیگیریهای انجام شده با اداره برق توافق گردید که با ارائه مدارک صنعتی اعم از گواهی فعالیت صنعتی ، جواز کسب و دیگر مدارک مورد نیاز تعرفه تجاری به صنعتی تبدیل گردد. در این خصوص مالکین محترم می توانند جهت تبدیل تعرفه برق کارگاه خود به دفتر هیئت امناء مراجعه نمایند.
9- پیگیری امور ایاب و ذهاب صنعتگران
پیگیریهای چندین ساله هیئت امناء سبب گردید سازمان اتوبوسرانی اصفهان دو دستگاه اتوبوس جهت شهرک اختصاص دهد تا در مسیر میدان جمهوری اسلامی – شهرک امیر کبیر تردد نماید.
10- ارتباط با مراکز دولتی
هیئت امناء در طول سالهای گذشته حجم وسیعی از مکاتبات در تائید و مهرفی صنعتگران به مراکز دولتی ، بانکها ، اتحادیه ها، سازمان تامین اجتماعی ، موسسات ، کارخانجات و مراکز صنعتی داشته است.
11- راه اندازی مرکز بهداشت و درمان
از جمله خدمات هیئت امناء تجهیز و راه اندازی مرکز بهداشت و درمان می باشد . این مرکز روزانه 10 ساعت خدمات پزشکی اورژانس به صنعتگران داخل و خارج از شهرک ارائه می نماید . همچنین در زمینه تجهیز درمانگاه تاکنون دستگاه اسلیت لامپ جهت چشم پزشکی ، تخت جراحی اتوماتیک ، دستگاه اتوکلاو 70 لیتری ، فشارسنج سیار ، ست های مختلف جراحی و سایر وسائل مورد نیاز خریداری و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
12- نمازخانه شهرک
لزوم وجود محلی جهت انجام فرائض دینی موجب گردید تا هیئت امناء به طور موقت به تجهیز و راه اندازی محلی بعنوان نمازخانه نماید.
13- برقراری امنیت شهرک
در بخش انتظامی ضمن استفاده از پاس بخشهای آموزش دیده در تعاملی نزدیک با نیروی انتظامی (کلانتری 24) اقدام به تجهیز ، آموزش و نظارت بر عملکرد نگهبانان بلوکها نموده بطوری که در حال حاضر فضای امنیتی قابل قبولی در سطح شهرک فراهم شده است . ایجاد مرکز متمرکز حفاظت الکترونیکی از اهداف آتی هیئت امناء می باشد.
14- آموزش صنعتی
با پیگیری های انجام شده هیئت امناء توانسته است از امکانات آموزشی شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان و سازمان فنی و حرفه ای اصفهان استفاده نموده و اخیرا ضمن عقد قراردادی با گروه آموزش امیرکبیر آموزشهای نرم افزاری CATIA I ، CATIA II، OUTOCAD ، POWER MILL ، نقشه کشی و نقشه خوانی ، زبان اینترنت و .......... را بطور مستمر جهت استفاده صنعتگران فراهم نموده است.
15- نشر خبرنامه
هیئت امناء شهرک توانست با چاپ و توزیع نشریه و خبرنامه ، اخبار و مطالب مورد نیاز صنعتگران شهرک را تهیه و در اختیار واحدهای صنعتی قرار دهد.
16- چاپ کتاب شهرک
با چاپ و توزیع کتاب توانمندیهای شهرک در دو مرحله ، اطلاعات جامعی از توانمندیهای صنعتگران در اختیار موسسات و مراکز صنعتی قرار گرفته است.
17- راه اندازی وب سایت
در حال حاضر با تلاشهای انجام گرفته وب سایت شهرک در زمینه لازم جهت تبادل گسترده اطلاعات با جامعه صنعت کشور فراهم گردیده است.
18- پیگیری امور مخابرات
پیگیریهای متعدد هیئت امناء منجر به نصب دو دستگاه کیوسک تلفن عمومی در سطح شهرک گردید.
19- حضور در نمایشگاهها و تورهای صنعتی
فراهم نمودن شرایط حضور گسترده صنعتگران در نمایشگاههای داخلی و خارجی هم چنین راه اندازی تورهای صنعتی جهت بازدید از کارخانجات و مراکز صنعتی داخل و خارج کشور از جمله فعالیتهای هیئت امناء می باشد.

تماس با هیئت امنا

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی امیرکبیر

تلفن: 03133863005

پشتیبانی سایت:03133863466

نمابر: 03133873005

ایمیل: info@akportal.ir

جدیدترین فرصت های شغلی