موسسه غیر تجاری صنایع کارگاهی امیر کبیر

چه شغل هایی تو شهرک صنعتی امیر کبیر هست ؟

موسسه صنایع کارگاهی امیرکبیر از طرق مختلف اقدام به برقراری نظم شهرک نموده است. گشت ۲۴ ساعته و حضور پاسبخش های مقتدر با در اختیار داشتن خودروی گشت مجهز به امکانات لازمه از مهمترین این روش هاست. پاسبخش ها و نگهبانان این شهرک در تمامی طول سال و در هر ساعت حافظ مال و جان صنعتگرانند.
همچنین همکاری نزدیک با کلانتری ۲۴ و تعهد بی پایان نیروی انتظامی به حفظ امنیت بالاخص در این محدوده ما را در این امر یاری می نماید.
بیاد اشاره کرد که تمامی بلوک های این شهرک دارای نگهبان ویژه خود نیز هستند که در سرما و گرما، تعطیلات و جمعه ها در حال پاسداری از کارگاه ها و مایملک صنعتگران این شهرک هستند.از طرف دیگر ساماندهی خودروهای پیمانکار حمل ضایعات در این دسته جای می گیرد. موسسه صنایع کارگاهی امیرکبیر به تعداد محدودی از پیمانکاران خرید ضایعات برچسب مجوز تردد و تجارت در شهرک داده است و در ازای آن مدارک معتبر و متناسبی به عنوان ضمانت از ایشان دریافت کرده است. اعضاء هیئت مدیره، مسئولان کلانتری و پاسبخش های موسسه با خودروهای فاقد برچسب برخورد شدید قانونی می نمایند.
با همکاری کلانتری ۲۴ جلسات متعددی جهت آموزش و توجیه نگهبانان بلوک ها برگزار شده است. در این جلسات علاوه بر اطلاع رسانی، توضیح و واکاوی حوادث قبلی، معرفی سارقین شناسایی شده و بهترین روش برخورد با سارقین به نگهبانان بلوک ها آموزش داده می شود.
پیمایش به بالا