موسسه غیر تجاری صنایع کارگاهی امیر کبیر

چه شغل هایی تو شهرک صنعتی امیر کبیر هست ؟

نگاهی بر واحد آموزش هیئت امناء شهرک صنعتی امیرکبیر اصفهان

نگاهی بر واحد آموزش هیئت امناء شهرک صنعتی امیرکبیر اصفهان

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و رکوردزنی هر روزه آن در راستای صنعت و دانش فنی، نیاز واحد های تولیدی صنعتی به مدرن شدن و بروزرسانی اطلاعات آنها بیشتر و بیشتر می گردد لذا برای رسیدن به این اهداف و آماده سازی بستر های آموزشی واحد آموزش هیئت امناء برای توانمندسازی سطح علمی و حرفه ای صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی امیرکبیر در سال های متمادی با همکاری شرکت شهرک های صنعتی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای با در اختیار داشتن مربیان با تجربه و کارآزموده اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی نرم افزار های مهندسی CATIA – AUTOCAD – POWERMILL – MASTERCAM – تراش و فرز CNC – SOLIDWORKS و زبان انگلیسی نموده است و در پایان به افراد واجد شرایط از طریق سازمان فنی و حرفه ای اصفهان گواهینامه اعطاء نموده می شود.

برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی از دیگر خدمات این واحد می باشد که تا به حال کارگاه های آموزشی آشنایی با قوانین کار و امور اجتماعی، قوانین مالیات و مالیات بر ارزش افزوده، قوانین بیمه ای، آشنایی با کسب و کار حرفه ای و حسابداری صنعتی و … برگزار شده است.

لازم به ذکر است که از ابتدای تاسیس تاکنون بیش از ۱۶۵۰۰۰ نفر ساعت کلاس آموزشی و سمینار در واحد آموزش برگزار شده است. در پایان درخواست می گردد در صورت نیاز به آموزش مطالب بیشتر نظرات خود را به دفتر هیئت امناء اعلام فرمایید.

پیمایش به بالا