نمايشگاه تخصصي فناوري هاي نوين صنايع حفاظتي

هفتمين نمايشگاه تخصصي فناوري هاي نوين صنايع حفاظتي، ايمني، امنيتي و آتش نشاني

زمان:سه شنبه 1395/09/23 لغایت جمعه 1395/09/26

تشكيل 14 كارگروه تخصصي مديريت بحران در اصفهان/ ارتقاي سطح استانداردهاي ايمني، تأثير مهم نمايشگاه ها است

بدون شک جریان این نمایشگاه در ارتقای سطح آگاهی و دانش مردم و شهروندان بسیار اثرگذار خواهد بود. 

رییس ستاد مدیریت بحران استان اصفهان گفت: در استان اصفهان ۱۴ کارگروه تخصصی برای پیگیری مخاطرات احتمالی و مدیریت بحران تشکیل شده است.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، منصور شیشه ‌فروش در نشست خبری افتتاحیه ششمین نمایشگاه تجهیزات و فناوری‌های نوین صنایع حفاظتی‏، امنیتی، ایمنی و آتش‌نشانی اظهار داشت: استان اصفهان به عنوان استان معین تهران در مدیریت حوادث طبیعی و انسان ساز معرفی شده و بر این اساس ۱۴ کارگروه تخصصی برای پیگیری مخاطرات احتمالی در استان تشکیل شده که همه شاخص‌ها را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه ظرفیت های مناسبی برای اطلاع‌رسانی آخرین دستاوردها و نمونه خدمات وجود دارد، افزود: شناساندن ظرفیت‌های موجود در کشور به منظور ارتقای سطح استانداردهای مورد نیاز برای ایمنی جامعه، امری ضروری است.

وی تأکید کرد: با توجه به این که استان اصفهان صنعتی‌ترین استان کشور به شمار می آید، تعدد واحدهای کوچک و بزرگ صنعتی در این استان اقتضا می کند که بحث ایمنی صنایع به شدت مورد توجه قرار گیرد، از این رو اجرای طرح ایمن سازی شهرک‌های صنعتی استان اصفهان در ۴۰ شهرک صنعتی آغاز شده و در ۱۰ شهرک صنعتی نیز ایستگاه‌های آتش نشانی مستقر شده اند.

رییس ستاد مدیریت بحران استان اصفهان در خصوص ایمن سازی و تجهیز بیمارستان‌ها به سیستم‌های آتش نشانی نیز اعلام کرد: با تشکیل کمیته مشترک بهداشت و درمان و مدیریت بحران، اقدامات ایمنی در این مراکز نیز در حال پیگیری جدی است.

وی با بیان اینکه بسیاری از تجهیزات به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه در حوزه ایمنی محیط زیست، ایمنی فرد، ایمنی خودرو و بحث‌های ایمنی در ساختمان‌ها است، اظهار داشت: بدون شک جریان این نمایشگاه در ارتقای سطح آگاهی و دانش مردم و شهروندان بسیار اثرگذار خواهد بود.

تبلیغات

تماس با هیئت امنا

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی امیرکبیر

تلفن: 03133863005

پشتیبانی سایت:03133863466

نمابر: 03133873005

ایمیل: info@akportal.ir

جدیدترین فرصت های شغلی