:تسهیلات بانکی ۴۰ درصدی حمایت از تولیدکنندگان نیست

سهل آبادی در آیین روز صنعت و معدن تبریز :تسهیلات بانکی ۴۰ درصدی حمایت از تولیدکنندگان نیست
 
 
تسهیلات بانکی ۴۰ درصدی حمایت از تولیدکنندگان نیست تسهیلات بانکی ۴۰ درصدی به هیچ عنوان نمی‌تواند از تولید کننده حمایت کند.

 

به گزارش روابط عمومی اتاق اصفهان «سید عبدالوهاب سهل آبادی»در همایش تجلیل از صنعتگران نمونه آذربایجان شرقی، با انتقاد از تخصیص تسهیلات بانکی واحدهای تولیدی با درصدهای بالا، اظهار داشت: تسهیلات بانکی 40 درصدی به هیچ عنوان نمی‌تواند پاسخگوی نیاز تولیدکنندگان باشد و نظام بانکی با سیستم موجود نخواهد توانست از تولید کننده حمایت کند.
وی اقتصاد را مهمترین مولفه امنیت ملی کشورها دانست و افزود: داشتن اقتصادی پویا و قدرتمند عامل مهم امنیت ملی کشورها است از این رو باید اقتصاد مورد توجه و تاکید ویژه قرار گیرد.
رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، خواستار حمایت‌های همه جانبه از تولید داخلی شد و گفت: متاسفانه هزینه‌های تبلیغات برای تولید کنندگان داخلی بسیار بالا است از این رو انتظار می‌رود دولت با سیاست‌های تشویقی سعی در ترویج و تبلیغ کالای داخلی داشته باشد.
سهل آبادی، اظهارداشت: همه باید برای دوران پسا تحریم آماده شویم و انتظار می‌رود مجلس در این دوران در کنار تولیدکنندگان باشد.
وی خواستار همدلی و همراهی دولت ، مجلس و تولیدکنندگان برای گذر از مشکلات پیش روی صنعت شد و گفت: گذر از مشکلات موجود تنها با همدلی و همزبانی ممکن خواهد بود.

 

 

 

تبلیغات

تماس با هیئت امنا

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی امیرکبیر

تلفن: 03133863005

پشتیبانی سایت:03133863466

نمابر: 03133873005

ایمیل: info@akportal.ir

جدیدترین فرصت های شغلی