نمايشگاه بين المللي تجهيزات و تاسيسات سرمايشي

پانزدهمين نمايشگاه بين المللي تجهيزات و تاسيسات سرمايشي و گرمايشي

 

(Termotec)

زمان:دوشنبه 1395/09/01 لغایت جمعه 1395/09/05

پناهی، عمده ترین مسایل و دغدغه فعالان صنعت تأسیسات سرمایشی و گرمایشی را انرژی و مدیریت مصرف انرژی اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت مهندسی تولیدی "اصفهان دما" با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تولید انواع دستگاه های تهویه مطبوع، چیلر، کندانسور هوایی، اکونوپک، پکیج یونیت و هواساز، اظهار کرد: برپایی نمایشگاه تخصصی تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی، افراد جویای دستگاه ها و نوآوری های جدید و مخاطبان خاص را به حضور و بازدید از نمایشگاه تشویق می کند.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، محمد پناهی یکی از مشارکت کنندگان چهاردهمین نمایشگاه تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی افزود: چیلر صنعتی ویژه خنک کننده قالب های صنعتی و دستگاه های تزریق، جدیدترین ساخته شرکت اصفهان دماست که به چهاردهمین نمایشگاه سرمایشی و گرمایشی آورده شده و این چیلر مناسب صنایع قالب سازی و قطعه سازی است.  

به گفته وی 35 درصد قطعات این چیلر مانند کمپرسور آن تولید خارج از کشور است اما تولید سایر قطعات و طراحی دستگاه توسط نیروهای متخصص این شرکت انجام شده است.

وی با اشاره به حضور این شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی تأکید کرد: برگزاری سمینارهای جانبی و workshop در رونق هرچه بیشتر نمایشگاه ها مؤثر است و نیز به افزایش سطح کیفی نمایشگاه کمک می کند. چرا که بسیاری از افراد به دلیل نیاز آموزشی و برای کسب مطالب علمی به سمینارهای حاشیه ای یک نمایشگاه جذب می شوند و از این طریق از نمایشگاه نیز بازدید خواهند کرد.

پناهی، عمده ترین مسایل و دغدغه فعالان صنعت تأسیسات سرمایشی و گرمایشی را انرژی و مدیریت مصرف انرژی اعلام کرد.

وی با اشاره به کمبود نقدینگی در کشور و افت قابل توجه پروژه های عمرانی تصریح کرد: بیش از یک دهه است که پروژه های عمرانی در سطح کشور مختل شده و تنها راه برون رفت از این چالش و رونق بازار صنعتی مانند تأسیسات سرمایشی و گرمایشی، تزریق پول است.

تبلیغات

تماس با هیئت امنا

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی امیرکبیر

تلفن: 03133863005

پشتیبانی سایت:03133863466

نمابر: 03133873005

ایمیل: info@akportal.ir

جدیدترین فرصت های شغلی