خدمات درمانگاه شهرک صنعتی امیرکبیر

درمانگاه شهرک صنعتی امیرکبیر

قابل توجه کسبه و صنعتگران محترم شهرک صنعتی امیرکبیر: 

درمانگاه شهرک صنعتی امیرکبیر، از سال 1382 به همت هیئت امناء شهرک، در فضایی 50 متری راه اندازی شد. با به کارگیری پزشک، پرستار و کادر مجرب به تدریج تجهیزات مناسب و لازم از جمله دستگاه اسلیت لامپ (برای در آوردن جسم خارجی از چشم)، تخت جراحی، اتوکلاو (برای استریل کردن لوازم جراحی) و بسیاری لوازم دیگر خریداری شده و مورد استفاده قرار گرفت.

با همکاری سازمان ساماندهی، مکان جدیدی برای درمانگاه ساخته شد و پس از انتقال به محل جدید، کیفیت ارائه خدمات به مراتب بهتر شد. در حال حاضر این درمانگاه در محل خیابان ساماندهی شهرک صنعتی امیرکبیر روزانه به طور متوسط پاسخگوی حدود 35 – 30 مراجعه اورژانسی و غیر اورژانسی بوده و مجموعه گسترده ای از خدمات شامل ویزیت بیماران، تزریقات و وصل سرم، بخیه انواع زخم های بدون عارضه ارتوپدی، درآوردن جسم خارجی (پیلیسه) از چشم، انواع پانسمان ها و ... را به صنعتگران از مناطق مختلف نظیر شاهپور جدید، شهرک صنعتی امیرکبیر، شهرک صنعتی محمود آباد، خیابان بسیج، خورزوق، خیابان حکیم فرزانه و ... ارائه می نماید.

لازم به ذکر است که درمانگاه شهرک همه روزه از ساعت 8 صبح لغایت 18 و پنجشنبه ها از ساعت 8 صبح لغایت 13 در خدمت صنعتگران عزیز می باشد.

 

تماس با هیئت امنا

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی امیرکبیر

تلفن: 03133863005

پشتیبانی سایت:03133863466

نمابر: 03133873005

ایمیل: info@akportal.ir