تفاهم نامه همکاری با دانشگاه آزاد شاهین شهر

تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر و شهرک صنایع کارگاهی امیرکبیر اصفهان به امضا رسید.
به گزارش روابط عمومی واحد شاهین‌شهر، در این تفاهم نامه که به امضای سیدحمیدرضا رئیس السادات سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر و خسرو مشکین رئیس هیأت امنای شهرک صنایع کارگاهی امیرکبیر اصفهان رسید، بر برآوردن نیاز به منابع انسانی توانمند و کارآمد و دارای تجارب فنی، مهارتی و حرفه‌ای و استفاده بهتر از امکانات و تجهیزات آموزشی و کارگاهی موجود در دانشگاه و شهرک صنعتی تاکید شده است.
همچنین مقرر شد از امکانات و تجهیزات آموزشی و کارگاهی موجود در دانشگاه و شهرک صنعتی به منظور آموزش نیروهای متخصص و کارآمد و نیز از توان و ظرفیت‌های علمی موجود استفاده شود.
بهره‌مند شدن طرفین از توانمندی‌های پژوهشی از قبیل امکانات کتابخانه‌ای، کارگاهی و آزمایشگاهی و نیز همکاری در برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی مشترک، همکاری در خصوص تالیف انتشار کتب و نشریات علمی و پژوهشی و همکاری در پذیرش کارآموزان در واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنایع کارگاهی امیرکبیر از دیگر اهداف این تفاهم نامه می‌باشد.
در این تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر متعهد به تهیه و تدوین استانداردهای آموزشی و صنعتی، برگزاری آزمون‌های استخدامی و نیز معرفی فارغ التحصیلان دانشگاه به هیأت امنای شهرک صنعتی به منظور کاریابی و اشتغال شده است.
همکاری در انجام پروژه‌های پژوهشی و نیز استفاده از اساتید دانشگاه دارای صلاحیت فنی در شهرک و بهره برداری از کارگاههای آموزشی نیز از تعهدات شهرک صنایع کارگاهی امیرکبیر اصفهان می‌باشد.

تماس با هیئت امنا

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی امیرکبیر

تلفن: 03133863005

پشتیبانی سایت:03133863466

نمابر: 03133873005

ایمیل: info@akportal.ir