قوانین و مقررات

قوانین سایت:

کاربران در صورت تمایل به عضویت در سایت ابتدا باید مواردی که در زیر قید شده است را به دقت خوانده و آنها را بپذیرند چنانچه حتی یک مورد از شرایط عضویت را قبول ندارند امکان عضویت وجود ندارد.
گذشتن از این مرحله به منزله پذیرفتن شرایط عضویت است و کاربران ملزم هستند طبق آن عمل کنند. در غیر این صورت مسئولین سایت حق دارند که مطالب ارسالی و در برخی موارد اکانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممکن است در هر زمان تغییر کنند. کاربران موظفند به صورت متواتر این قوانین را مرور کرده و همواره طبق آن رفتار کنند. در صورت عدم اجرای هر کدام از قوانین با کاربر متخلف طبق قوانین برخورد با متخلفین در پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر برخورد خواهد شد.
این قوانین بلااستثناء می باشند و در رابطه با تمامی کاربران از جمله کاربران تازه وارد، فعال، همکاران سایت، مدیران و ... اجرا خواهد شد.
 

اهداف سایت:
کاربران این سایت می توانند در این سایت با کاربران دیگر آشنا شوند یا آشنایان خود را در این سایت پیدا کنند. در حقیقت به کاربران کمک می کند تا در فضای مجازی با خصوصیات هم بیشتر آشنا شده و دوستان خوبی برای خود پیدا کنند. یکی از مهم ترین اهداف این سایت ایجاد روابط سالم در بین کاربران می باشد.
 

قوانین کلی:
این سایت از داخل ایران مدیریت و کنترل می شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. علاوه بر قوانین زیر، تمامی قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران در این سایت رایج است. با توجه به اهداف سایت هرگونه فعالیت سیاسی و احزاب، فعالیتهای غیر مذهبی و مسائلی که با قوانین کشور متضاد باشد ممنوع است و در شرایط خاص پیگرد قانونی نیز دارد.
هرگونه نشر و درج مطالب و تصاویر مستهجن، بکاربردن کلمات رکیک، دروغ و بی احترامی به کاربران، ادیان، عقاید، اعتقادات افراد و اشخاص و سازمانها و مسئولین ممنوع است.
تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت از کلمات مناسب جهت نام کاربری خوداستفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.
ارائه ارسال های منتشر شده در سایتهای مسدود مجاز نمی باشد. هرگونه ارسال و انتشار کد مخرب، ویروس، فیلترشکن، VPN و پروکسی از طریق این سایت ممنوع است و با متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
لینک دادن به موسیقی ها و فیلم های غیر مجاز و تبلیغ برای روشهای ناسالم کسب درآمد از طریق اینترنت تخلف محسوب می شود.
این سایت کلیه حقوق را برای خود محفوظ داشته و هرگونه برداشت از این سایت بدون ذکر نام منبع آن ممنوع است و تخلف محسوب می گردد.
مطالب ارسال شده صرفا بیانگر نظر و عقیده کاربر است و مسئولیت آن نیز بر عهده خود کاربر است و لزوما بیانگر نظر یا عقیده مسئولین سایت نمی باشد.
اجرای این قوانین به منظور راحتی کاربران می باشد. باامید به اینکه با بکارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آن اضافه خواهد شد بتوانیم محیط فرهنگی امنی را برای کاربران گرامی ایجاد کنیم.

 
قوانین برخورد با متخلفین:

متخلف در پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر به شخصی گفته می شود که قوانین مندرج در مقررات سایت را قبول کرده و خلاف آن را انجام داده باشد. در این صورت پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر می تواند به عنوان یک مرجع ذی صلاح با متخلف برخورد کند.

در صورتی که کاربری در پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر به عنوان متخلف شناخته شود، پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر می تواند به ترتیب زیر با متخلف برخورد کند:

الف) در صورتی که تخلف شدید نباشد حساب کاربری فرد به حالت تعلیق در خواهد آمد یا موارد تخلف از روی سایت پاک خواهد شد.

ب) در صورتیکه تخلف تکرار شود یا نوع تخلف شدید تشخیص داده شود حساب کاربری کاربر به کلی پاک خواهد شد.

ج) در صورتیکه تخلف بسیار شدید بوده باشد و یا کاربر قصد تخریب سایت یا تلاش برای تخریب آن داشته باشد موارد تخلف این کاربر به همراه تمامی اطلاعات مکانی و زمانی به پلیس پیشگیری از جرایم رایانه ای ارجاع داده خواهد شد.

قوانین آگهی رایگان:

تمامی مسئولیت های قرار دادن کالا یا هرگونه خدمات که با نام آیتم در پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر قرار می گرد بر عهده کاربرانی است که این آیتم ها را در سایت قرار می دهند.

در صورت بروز مشکل در خرید یک آیتم یا فروش آن هیچ گونه مسئولیتی متوجه پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر نمی باشد و همه بر عهده خود کاربران است.

کالا یا خدماتی که در پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر قرار می گیرد باید از قوانین مندرج در سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کند و در صورت عدم رعایت قوانین مندرج در سایت تخلف متوجه کاربر یا کاربرانی است که این موارد را رعایت نکرده اند.

قوانین کسب درآمد از پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر:

در صورتی که هرگونه تخلفی از طرف کاربر انجام شود و پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر آن را مشاهده کند این کاربر متخلف بوده و طبق قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران با او برخورد خواهد شد.

در صورتی که مبلغ درآمد شما به 100000 ریال رسید پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر رزومه شما را بررسی کرده و این مبلغ به حساب بانکی شما قابل استرداد خواهد بود.

تمام مسئولیت های قرار دادن تبلیغات غیر اخلاقی یا مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی در سایت های دیگری بر عهده کاربر است و پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر هیچ گونه مسئولیتی در قبال این تخلفات ندارد.

پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر حق دارد قوانین را ویرایش، حذف یا بند جدیدی به آن بیافزاید و کاربران موظف هستند تا قوانین را بخوانند.

 
 
قوانین خرید از پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر:  

تمام کاربران پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر که از سایت خرید می کنند تمام قوانین سایت را قبول کرده اند و موظفند طبق آن رفتار کنند. در غیر اینصورت پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر می تواند طبق قوانین برخورد با متخلفین با متخلف برخورد کند.

تمام کاربرانی که از پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر خرید می کنند تمامی تغییرات پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر را پذیرفته و تغییراتی که در گذشته، حال و آینده پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر انجام می گیرد را قبول می کنند.

افرادی که از اشتراک یا اعتبار استفاده می کنند حق سوء استفاده از امکانات بیشتر و در برخی موارد نامحدودی که در اختیارشان قرار می گیرد را ندارند و باید تابع قوانین پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر باشند. با پرداخت و سفارش اشتراک یا اعتبار کاربر مبلغی را می پردازد که معیین است و پس از پرداخت وجه، قابل لغو نمی باشد.

کاربرانی که از اشتراک سایت استفاده می کنند به صورت پیش فرض باید تا مدت مقرر برای آن اشتراک از آن استفاده کنند و در صورتی که مایل به تغییر نوع اشتراک هستند حتما باید به مسئولین سایت اطلاع دهند. در غیر این صورت اشتراک بعدی خریداری شده بعد از اتمام اشتراک فعلی شان فعال خواهد شد تا متضرر نشوند. بدیهی است مسئولیت هرگونه سهل انگاری در این زمینه بر عهده کاربر می باشد و پرتال شهرک صنعتی امیرکبیر مسئولیتی در قبال سهل انگاری کاربران نخواهد داشت.

تبلیغات

تماس با هیئت امنا

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی امیرکبیر

تلفن: 03133863005

پشتیبانی سایت:03133863466

نمابر: 03133873005

ایمیل: info@akportal.ir

جدیدترین فرصت های شغلی