نگاهی بر واحد آموزش هیات امناء شهرک صنعتی امیرکبیر اصفهان

آشنایی با فعالیت های هیات امناء شهرک امیرکبیر اصفهان

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و رکوردزنی هر روزه آن در راستای صنعت و دانش فنی، نیاز واحدهای تولیدی صنعتی به مدرن شدن و بروزرسانی اطلاعات آنها بیشتر و بیشتر می گردد لذا برای رسیدن به این اهداف و آماده سازی بسترهای آموزشی واحد آموزش هیات امناء برای توانمندسازی سطح علمی و حرفه ای صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی امیرکبیر در سالهای متمادی با همکاری شرکت شهرک های صنعتی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای با در اختیار داشتن مربیان با تجربه و کارآزموده اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی نرم افزارهای مهندسی CATIA – AUTOCAD – POWERMILL - MASTERCAM - تراش و فرز CNC - SOLIDWORKS و زبان انگلیسی نموده است و در پایان به افراد واجد شرایط از طریق سازمان فنی و حرفه ای اصفهان گواهینامه اعطاء نموده می شود.

❇️برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی از دیگر خدمات این واحد می باشد که تا به حال کارگاه های آموزشی آشنایی با قوانین کار و امور اجتماعی، قوانین مالیات و مالیات بر ارزش افزوده، قوانین بیمه ای، آشنایی با کسب و کار حرفه ای و حسابداری صنعتی و ... برگزار شده است.

❇️لازم به ذکر است که از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 165000 نفر ساعت کلاس آموزشی و سمینار در واحد آموزش برگزار شده است. در پایان درخواست می گردد در صورت نیاز به آموزش مطالب بیشتر نظرات خود را به دفتر هیات امناء اعلام فرمائید.

تماس با هیئت امنا

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی امیرکبیر

تلفن: 03133863005

پشتیبانی سایت:03133863466

نمابر: 03133873005

ایمیل: info@akportal.ir